STAF | SULTAN ALAEDDIN SULEIMAN SHAH COLLEGE
» ABOUT US » ADMINISTRATION » STAF

STAF


STAF PENTADBIRAN KOLEJ SULTAN ALAEDDIN SULEIMAN SHAH 
 

 

 

Lt. Kdr. Prof. Madya Gs. Dr. Mohd Hasmadi bin Ismail PSSTLDM
Pengetua
No. Tel    : 03-9769 7381
Emel        : mhasmadi@upm.edu.my
 


 

Puan Hajah Kalthom binti Abu Bakar
Pengurus
No. Tel    : 03-9769 7382
Emel        : kab@upm.edu.my

 

  

Puan Zainor Mazwin binti Zainal
Pengurus
No. Tel    : 03-9769 7352
Emel        : zainormz@upm.edu.my
  Puan Marmi binti Ngadinon
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
No. Tel    : 03-9769 7430
Emel        : marmi@upm.edu.my

 

Puan Malisha binti Zaki
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
No. Tel    : 03-9769 7383
Emel        : marlisha@upm.edu.my

 

 

Puan Noor Asneeda binti Mokhtar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
No. Tel    : 03-9769 7384
Emel        : asneeda@upm.edu.my

 

 

Puan Noradzhan binti Yahaya
Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)
No. Tel    : 03-9769 7358
Emel        : noradzhan@upm.edu.my

 

 

Encik Amran bin Ahmad
Pembantu Kemahiran
No. Tel    : 03-9769 7384
Emel        : amran_a@upm.edu.my

 

 

Encik Hasbullah bin Nasir
Pembantu Kemahiran
No. Tel    : 03-9769 7384
Emel        : hasbul_nasir@upm.edu.my

 

 

 

 

Encik Muhamad Firdaus bin Masnan
Pembantu Operasi
No. Tel    : 03-9769 7384
Emel        : muhamadfirdaus@upm.edu.my

 

 

Encik Nur Arzieadi bin Abd. Kadir
Pembantu Operasi
No. Tel    : 03-9769 7384
Emel        : nurarzieadi@upm.edu.my

 

 

 

Encik Zulkifli bin Sulaiman
Pembantu Awam
No. Tel    : 03-9769 7384
Emel        : zulkif@upm.edu.my

 

 

Puan Norhayati binti Ayub
Pembantu Awam
No. Tel    : 03-9769 7384
Emel        : ati_ayub@upm.edu.my

 

Encik Ridzuan bin Muhamad
Pembantu Awam
No. Tel    : 03-9769 7384
Emel        : ridzuanm@upm.edu.my

 

 

Updated:: 02/10/2019 [zulkif]

MEDIA SHARING

SULTAN ALAEDDIN SULEIMAN SHAH COLLEGE
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769 7384/ 7382
-
C1576156139